OLEMME TÄÄLLÄ SINUA VARTEN

MYYMÄLÄT

Tervetuloa myymälöihimme! Ajankohtaiset tiedot aukiolevista myymälöistämme löydät aina tältä sivulta.

Kiinnitämme erityistä huomiota asiointisi turvallisuuteen ja miellyttävyyteen. Huolehdimme tarkasti hygieniasta ja toivomme myös asiakkaidemme noudattavan poikkeusajan käytänteitä. Saavuthan myymälään terveenä. On edelleen tärkeää, että pidämme huolta toisistamme.

Voit varata 1–2 hengen yksityisen ostosajan aukioloaikojemme ulkopuolelta. Voimme halutessasi myös kerätä valmiiksi tuote-ehdotuksia toiveidesi mukaan. Ota yhteyttä suoraan valitsemaasi myymälään puhelimitse tai sähköpostitse!

Espoo, Sello

Huom! Sellon myymälämme on suljettu toistaiseksi.

Leppävaarankatu 3-9
040 1944871
sello@voglia.fi

Espoo, Suomenoja

ma suljettu, ti-pe klo 11–18, la 10–15

Suomalaistentie 1-3
040 1944872
espoo@voglia.fi

Helsinki, Mall of Tripla

Huom! Triplan myymälämme on suljettu toistaiseksi.

3. kerros Downtown (Musiikkimuseon vieressä)
Fredikanterassi 1
040 1945792
tripla@voglia.fi

Hämeenlinna, Tuulonen

to–pe 11–17, la 10–16, su 11–15

Pohjoistentie 70
040 707 9095
tuulos@voglia.fi

Oulu

Huom! Oulun myymälämme on suljettu tammi- ja helmikuun 2021 ajan 11.1. alkaen.

Pakkahuoneenkatu 22
040 451 6794
oulu@voglia.fi

Tampere, Koskikeskus

ma–pe 11–18, la 10–15

Hatanpään valtatie 1
040 1908632
koskikeskus@voglia.fi

Vantaa, Myyrmanni

ma–pe 11–18, la 10–15

Iskoskuja 3
040 1944870
myyrmanni@voglia.fi

Vantaa, Tammisto

ti–pe 11–18, la 10–15

Sähkötie 2-6
040 1944874
tammisto@voglia.fi

Parikkala, Särkisalmi (Splinter Oy)

ti-pe klo 10-17, la 10-14
Palvelemme poikkeuksellisesti myös sunnuntaina 14.2. klo 11-15

Splinter Oy, Rantatie 2
040 1944873
splinter@voglia.fi

VOIT KYSYÄ MYYMÄLÄSAATAVUUKSISTA SUORAAN MYYMÄLÄSTÄ TAI ASIAKASPALVELUSTAMME

Asiakaspalvelumme on apunasi arkisin klo 10-16.