OLEMME TÄÄLLÄ SINUA VARTEN

MYYMÄLÄT

Tervetuloa myymälöihimme! Ajankohtaiset tiedot aukiolevista myymälöistämme löydät aina tältä sivulta.

Kiinnitämme erityistä huomiota asiointisi turvallisuuteen ja miellyttävyyteen. Huolehdimme tarkasti hygieniasta ja toivomme myös asiakkaidemme noudattavan poikkeusajan käytänteitä. Saavuthan myymälään terveenä. On edelleen tärkeää, että pidämme huolta toisistamme.

Voit varata 1–2 hengen yksityisen ostosajan aukioloaikojemme ulkopuolelta. Voimme halutessasi myös kerätä valmiiksi tuote-ehdotuksia toiveidesi mukaan. Ota yhteyttä suoraan valitsemaasi myymälään puhelimitse tai sähköpostitse!

Espoo, Sello

ma-pe 10-18, la 10-15
Huom! Poikkeuksia aukioloihin:
to 13.5. klo 12-16

Leppävaarankatu 3-9
040 1944871
sello@voglia.fi

Espoo, Suomenoja

ti-pe 10-18, la 10-15
Huom! Poikkeuksia aukioloihin:
to 13.5. suljettu

Suomalaistentie 1-3
040 1944872
espoo@voglia.fi

Helsinki, Mall of Tripla

ma-pe 10-18, la 10-15
Huom! Poikkeuksia aukioloihin:
to 13.5. suljettu

3. kerros Downtown (Musiikkimuseon vieressä)
Fredikanterassi 1
040 1945792
tripla@voglia.fi

Hämeenlinna, Tuulonen

ma-to 10-17, pe 10-18, la 10-15, su 11-15

Pohjoistentie 70
040 707 9095
tuulos@voglia.fi

Oulu

ma 10-18, ti-pe 10-17, la 10-14
Huom! Poikkeuksia aukioloihin:
to 13.5. suljettu

Pakkahuoneenkatu 22
040 451 6794
oulu@voglia.fi

Tampere, Koskikeskus

ma-pe 10-18, la 10-16
Huom! Poikkeuksia aukioloihin:
to 13.5. 11-16

Hatanpään valtatie 1
040 1908632
koskikeskus@voglia.fi

Vantaa, Myyrmanni

ma-pe 10-18, la 10-15
Huom! Poikkeuksia aukioloihin:
to 13.5. suljettu
 

Iskoskuja 3
040 1944870
myyrmanni@voglia.fi

Vantaa, Tammisto

ti-pe 10-18, la 10-15
Huom! Poikkeuksia aukioloihin:
to 13.5. suljettu

Sähkötie 2-6
040 1944874
tammisto@voglia.fi

Parikkala, Särkisalmi (Splinter Oy)

ma-pe 10-17, la 10-14
Huom! Poikkeuksia aukioloihin:
to 13.5. suljettu

Splinter Oy, Rantatie 2
040 1944873
splinter@voglia.fi

VOIT KYSYÄ MYYMÄLÄSAATAVUUKSISTA SUORAAN MYYMÄLÄSTÄ TAI ASIAKASPALVELUSTAMME

Asiakaspalvelumme on apunasi arkisin klo 10-16.