Tervetuloa myymälöihimme,

Kiinnitämme erityistä huomiota asiointisi turvallisuuteen ja miellyttävyyteen. Huolehdimme tarkasti hygieniasta ja toivomme myös asiakkaidemme noudattavan poikkeusajan käytänteitä. Saavuthan myymälään terveenä. On edelleen tärkeää, että pidämme huolta toisistamme.

Voit varata 1–2 hengen yksityisen ostosajan aukioloaikojemme ulkopuolelta. Voimme halutessasi myös kerätä valmiiksi tuote-ehdotuksia toiveidesi mukaan. Ota yhteyttä suoraan valitsemaasi myymälään puhelimitse tai sähköpostitse!

Espoo

Suomenoja

Suomalaistentie 1-3
Espoo
040 1944872
espoo@voglia.fi

ma-pe 10-18
la 10-15

Huom! Myymälä suljettu ma 6.12.

Helsinki

Mall of Tripla

Fredikanterassi 1
Helsinki
3. kerros Downtown (Musiikkimuseon vieressä)
040 1945792
tripla@voglia.fi

ma-pe 11-19
la 10-15
Huom! Myymälä suljettu ma 6.12.

Tampere

Koskikeskus

Hatanpään valtatie 1
Tampere
040 1908632
koskikeskus@voglia.fi

ma-pe 10-20
la 10-18
su 12-18
Huom! Myymälä palvelee ma 6.12. klo 12-18

Vantaa

Myyrmanni

Iskoskuja 3
Vantaa
040 1944870
myyrmanni@voglia.fi

ma-pe 10-18
la 10-15

Huom! Myymälä suljettu ma 6.12.

Vantaa

Tammisto

Sähkötie 2-6
Vantaa
040 1944874
tammisto@voglia.fi

ti-pe 11-19
la 10-15

Huom! Myymälä suljettu ma 6.12.

Parikkala

Särkisalmi

Splinter Oy
Rantatie 2
Särkisalmi
040 1944873
splinter@voglia.fi

ma-pe 10-17
la 10-14
Huom! Myymälä suljettu ma 6.12.

Voit kysyä myymäläsaatavuuksista suoraan myymälästä tai asiakaspalvelustamme, helpoiten alla olevalla lomakkeella. Voit myös chatata meille verkkokaupan chatissa.

Asiakaspalvelumme on apunasi arkisin klo 10-16.

— +358 3 628 1870
— asiakaspalvelu@voglia.fi
— chat

Viimeksi katsomiasi