OLEMME TÄÄLLÄ SINUA VARTEN

MYYMÄLÄT

Tervetuloa myymälöihimme! Ajankohtaiset tiedot aukiolevista myymälöistämme löydät aina tältä sivulta.

Kiinnitämme erityistä huomiota asiointisi turvallisuuteen ja miellyttävyyteen. Huolehdimme tarkasti hygieniasta ja toivomme myös asiakkaidemme noudattavan poikkeusajan käytänteitä. Saavuthan myymälään terveenä. On edelleen tärkeää, että pidämme huolta toisistamme.

Voit varata 1–2 hengen yksityisen ostosajan aukioloaikojemme ulkopuolelta. Voimme halutessasi myös kerätä valmiiksi tuote-ehdotuksia toiveidesi mukaan. Ota yhteyttä suoraan valitsemaasi myymälään puhelimitse tai sähköpostitse!

POP UP: Porvoo

Kesämyymälämme palvelee
ma-su 10-17

Välikatu 1, Porvoo
040 7020451
Porvoon kesämyymälässä voit myös hyödyntää myymälän kanta-asiakkuuttasi.

TEHTAANMYYMÄLÄ: Hämeenlinna, Tuulonen

ma-to 10-17, pe 10-18, la 10-15, su 11-15

Pohjoistentie 70
040 707 9095
tuulos@voglia.fi

Espoo, Suomenoja

ma-to 10-18

Suomalaistentie 1-3
040 1944872
espoo@voglia.fi

Helsinki, Mall of Tripla

ma-pe 10-18, la 10-15

3. kerros Downtown (Musiikkimuseon vieressä)
Fredikanterassi 1
040 1945792
tripla@voglia.fi

Tampere, Koskikeskus

ma-pe 10-18, la 10-16

Hatanpään valtatie 1
040 1908632
koskikeskus@voglia.fi

Vantaa, Myyrmanni

ma-pe 10-18, la 10-15
 

Iskoskuja 3
040 1944870
myyrmanni@voglia.fi

Vantaa, Tammisto

ti-pe 10-18, la 10-15

Sähkötie 2-6
040 1944874
tammisto@voglia.fi

Parikkala, Särkisalmi (Splinter Oy)

ma-pe 10-17, la 10-14

Splinter Oy, Rantatie 2
040 1944873
splinter@voglia.fi

VOIT KYSYÄ MYYMÄLÄSAATAVUUKSISTA SUORAAN MYYMÄLÄSTÄ TAI ASIAKASPALVELUSTAMME

Asiakaspalvelumme on apunasi arkisin klo 10-16.
Huom! Palvelemme kesällä keskiviikkoisin klo 12-16.

 

Omien myymälöidemme lisäksi löydät tuotteitamme myös seuraavilta jälleenmyyjiltä:

Hanko:
 www.peaceofhygge.fi
Helsinki: www.kaarnaliving.fi
Härmä: www.powerpark.fi/road-house
Jyväskylä:
 www.kotodesignmarket.fi
Oulu: www.scandinaviandesignmarket.fi (2.8. alkaen)
Rovaniemi:
 www.moda.fi
Savonlinna: www.muotitalo.fi
Seinäjoki: www.moondesignstore.fi
Tampere: www.mieladesignroom.fi
Turku: www.pufstore.com